Утеплення фасадів - Термо-Темп

Компанія Термо-Темп працює в містах: Хорол, Миргород, Глобине, Пирятин, Лубни, Семенівка, Багачка, Гребінка, Оржиця, Чорнухи, Лохвиця та інших містах Полтавської області.

Ми спеціалізуємося на якісному утепленні фасадів з використанням високоякісних матеріалів від львівського заводу ФЕРОЗІТ. Наша команда фахівців пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з зовнішнім утепленням будівель та покращенням їхнього зовнішнього вигляду.

Якісне утеплення фасаду зменшує витрати на опалення та запобігає перегріву стін у літній період. Крім того, воно покращує звукоізоляцію та додає новий дизайн будинку.

Три простих кроки для утеплення вашого фасаду:

 1. Замовити виїзд експерта компанії Термо-Темп.
 2. Узгодити проект утеплення фасаду.
 3. Отримати очікуваний результат.

Наша адреса та контакти: м. Хорол, вулиця Благовіщенська, 37 або за тел.:

(066) 510-44-47,

(095) 805-59-29.

Замовити безкоштовний виїзд експерта

 

Компанія "ФЕРОЗІТ"

Заснована у 1993 році, компанія "ФЕРОЗІТ" є першим вітчизняним виробником будівельних сумішей на теренах Західної України. Протягом 30 років існування "ФЕРОЗІТ" став одним із найпотужніших виробників та трейдерів будівельних матеріалів. Продукція компанії визнана серед професіоналів, майстрів та споживачів, налічує понад 350 найменувань якісних та сучасних товарів для будівництва, ремонту та оздоблення.

Склад групи компаній "ФЕРОЗІТ" включає:

 • Завод будівельних сумішей "ФЕРОЗІТ";
 • Фабрика фарб та декоративних штукатурок "FEROMAL";
 • Пінопластовий завод "ФероПласт";
 • Дистрибуційна система зі своїми складами та персоналом (у понад 12 регіонах України);
 • Транспортно-логістична компанія з власним рухомим складом "Фенікс ЛТД".

До бренд-портфелю компанії входять торгові марки "FEROMAL", "ФЕРОЗІТ", "SHPATEN" та "LeoMix", орієнтовані на різні сегменти ринку – високий, середній та низький.

Стратегія КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ дозволяє компанії повністю задовольняти потреби майстрів на об’єкті від початку до завершення робіт, надаючи унікальні переваги над конкурентами.

Потужності підприємства включають:

 • До 300 000 тон цементних сумішей/рік;
 • До 24 000 тон гіпсових сумішей/рік;
 • До 35 000 тон вапняних сумішей/рік;
 • До 20 000 тон готових композицій/рік;
 • До 980 000 м куб пінополістирольних плит/рік.

Технологи "ФЕРОЗІТ" розробили унікальний Комплекс матеріалів на основі вапна, абсолютно безпечний та стійкий до біологічних забруднень. Цей комплекс включає в себе вапняні штукатурки "Штук", вапняну фарбу та спеціальну грунтовку. Він рекомендований для алергіків та тих, хто має проблеми з диханням, оскільки володіє антибактеріальними властивостями та забезпечує "дихання" стін.

Високі показники якості продукції відзначено численними призами та нагородами, в тому числі Державною премією Президента України в галузі науки та техніки!