Фуга Kiilto Saumalaasti (Серий №40 1кг)

120.00
грн.
Фуга Kiilto призначена для внутрішніх і зовнішніх будівельних робіт. Вона вологостійка і добре підходить для підлоги з підігрівом. Її використовують в сферах кладки керамічної плитки і клінкеру.
Kiilto Saumalaasti - це фуга для швів з дуже низьким виділенням шкідливих летючих речовин для закладення швів між кахельними і клінкерними плитками, а також між іншими керамічними матеріалами.
Ширина шва 1-6 мм. Глибина шва повинна бути не менше 3 мм.
Витрата 0,5-1,5 кг / м² в залежності від ширини шва Інструкція по використанню
Затірку швів можна починати через 5 годин - 3 доби після укладання плиток в залежності від кріплення розчину і підстави. При закладенні швів температура поверхні, що облицьовується, розчину і плиток повинна бути вище + 5 ° С. Вимкнути обігрів підлоги приблизно за 1 добу до початку укладання плиток і заново включити можна приблизно через 1 тиждень після укладання плиток. Дати закладеним швах висохнути не менше 1 доби до введення в експлуатацію приміщення. Затірки не застосовується на об'єктах, постійно піддаються навантаженні водою (напр., В басейнах) Заміс: 10 кг порошку для затирання швів перемішати механічно з 3,0-3,2 л чистої холодної води і дати розчинитися 10 - 15 хв., Потім ще раз перемішати. Перемішану розчинну масу потрібно використовувати протягом 2-3 годин. Закладення швів: Розчин для затирая швів наноситься гумовим шпателем по діагоналі поверх швів, сильно притискаючи таким чином, щоб шви заповнилися розчином. Дати швах висохнути, щоб затирка не прилипала до пальців (на стіновий плитці, як правило, 15-30 хв., На підлоги 30-60 хв.), Після чого можна проводити очистку вологою губкою. Передчасне миття плитки або використання великої кількості води може призвести до різниці у відтінку швів. Промивну воду рекомендується часто міняти, для того, щоб відтінок кольору швів залишався рівним, а також для того, щоб знизити ризик появи вапняного нальоту. При очищенні облицювання шви легко формувати і ущільнювати напр. дерев'яною паличкою. Після висихання швів проводиться остаточне очищення поверхні плитки сухою ганчіркою або ганчіркою. Після очищення шви рекомендується змочувати чистою водою (напр. Розпилювачем) 1-3 рази протягом першої доби після закладення швів. Рухливі шви, стики по-різному рухаються будівельних елементів (напр. Кутів і місць виходу водопровідних труб), також як і шви між плиткою і іншими поверхневими матеріалами, затираються з використанням еластичного силіконового герметика Kiilto Saniteettisilikoni. Увага! Плитки без глазурі бажано змочити перед закладенням швів.

Категория: Затирка

Click to order
Total: 
Имя
Email
Телефон
Ваши данные не будут переданы третьим лицам